Trauma ve svatebním salonu: oblékal mě Travolta

Ukázka videa pro neregistrované ↓↓↓

Přehrát video
Zapnout zvuk

Registrujte se zdarma a pusťte si celé video

A hned získáte neomezený přístup k veškerému obsahu a soutěžím.

Nebo se přihlaste kliknutím zde.

Milé nevěsty, vítáme vás u dnešního žhavého tématu, a tím je zkouška svatebních šatů. Mája jako čerstvě zasnoubená se fakt těší na to, jak si svatební šaty bude zkoušet, bude se cítit jak princezna a jak si to celé s kamarádkami užije. Ale zároveň se fakt bojí, aby ty pravé svatební šaty našla, protože je hodně nerozhodná.

Káťa své svatební šaty už našla a vynosila, ale cesta k jejich nalezení byla velice krušná. Jako čerstvě zasnoubená, rok před svatbou, si Káťa řekla, že musí najít své pravé svatební šaty, které ji budou nejlépe sedět. Jako každá nevěsta se rozhodla jít nejprve do půjčovny v okolí místa bydliště. Půjčovny jsou pro nastávající nevěsty asi přirozenější, protože si chtějí vyzkoušet různé typy svatebních šatů, aby viděly, jak na nich konkrétní styly šatů vypadají a podle toho se potom rozhodnou. Káťa navštívila celkem tři půjčovny. První půjčovna byla velkým zklamáním. Šaty byly neskutečně obnošené, opadané korálky a zastaralé střihy. Vyfotila pár fotek, aby to nebylo blbé vůči personálu a odešla.

„Travolta“ ve svatebním salonu

Další půjčovna, do které se Káťa s kamarádkami vydala byla ještě horší. Bylo to v sobotu, což je klasický den pro návštěvu půjčovny svatebních šatů, protože přes týden není čas. Dveře byly ale zavřené a byla tam mříž s cedulí „zazvoňte“. Po zazvonění čekaly asi 5 minut, potom otevřel chlap, který měl na sobě síťované černé úchylné tílko, byl zpocený, měl chlupy po celém hrudníku a účes měl jak Travolta, proto se tento příběh jmenuje „Travolta“. Přivítal je, holky byly jak opařené, ale už nebyla možnost úniku. Pak pochopily, že se o ně bude starat on. Smrděl a ukazoval jim svatební šaty, které byly v ještě horší kvalitě než na předchozím místě. Také si stěžoval na nevěsty, které jsou nevychované, protože mu šaty vrací špinavé, potom ukazoval fleky na všech svatebních šatech a popisoval, jak na ně musí dávat záplaty. Šaty vypadaly strašně. Káťa si měla vybrat některé, které si zkusí. Jako člověk není dostatečně asertivní, aby v tu chvíli odešla, a tak si jedny na zkoušku vybrala. Zavedl ji do kumbálu, kde byly kýble, košťata a úklidové prostředky. Káťa šla zkoušet se ségrou a kamarádkami, ale „Travolta“ tam 3x vlezl. Káťa se cítila hodně nepříjemně a šaty, které si zkoušela byly příšerné. Potom se raději rychle rozloučily a odešly. Po tomhle zážitku si Káťa říkala, že se asi nevdá, protože tohle už nikdy nechce absolvovat.

Ve třetí půjčovně už byla žena, což Káťa ocenila a zážitek už to byl lepší, ale nakonec se rozhodla pro ušití svatebních šatů.

Takže varování pro vás nevěsty, pokud vám otevře ve svatebním salonu „Travolta“, sexistický zpocený chlap v tílku, tak utíkejte, protože to opravdu nebude dobré.

Co je tedy u salonu nejdůležitější?

Kvalita služeb personálu ve svatebním salonu

Ve svatebním salonu by měl být personál, který je zkušený a proškolený, abyste se cítily komfortně, aby vám bylo příjemné převlékání i zkoušení. Měl by vám umět poradit a zodpovědět dotazy. Je to služba, kterou byste ke zkoušení svatebních šatů měly určitě dostat.

Kvalita svatebních šatů

Zároveň svatební šaty by měly být krásné a čisté. Je to váš den D, den, kdy máte být princeznou a kdy se máte cítit nejlépe. A svatební šaty jsou rozhodně velká součást celého svatebního dne. Takže určitě i na tohle byste se měly dívat, když přijdete do salonu.

Příjemné prostředí svatebního salonu

Milé nevěsty, nedívejte se jen na kvalitu a čistotu šatů (opadané kamínky, zažloutlé šaty), ale i na celkové prostředí svatebního salonu. Když přijdete a zkušební kabinka vypadá jako úklidová místnost, tak to asi nebude úplně dobré. Možná vám to přijde teď přehnané a myslíte si, že to vyznívá tak, že se snažíme házet špínu na ostatní salony, ale tak to opravdu není. K nám do Elody chodí denně nevěsty, které mají podobnou zkušenost z půjčoven jako Káťa. Nemyslíme zrovna „Travoltu“, ale špatný stav svatebních šatů.

V Elody to umíme jinak

Až obejdete pět salonu a budete mít pocit, že už to jinak nejde, tak přijďte k nám do Elody a my vám ukážeme, že to umíme jinak a určitě budete spokojené, protože v Elody se tyto věci nestávají. Je to tím, že máme skladem nové svatební šaty, které budete mít na sobě jen vy ve svůj svatební den. Pocit jedinečnosti je pro nevěstu nepřekonatelný.

Dejte nám vědět, jestli se vám stalo něco podobného, když jste hledaly své vysnění svatební šaty.

Budeme se moc těšit příště.

Co na zkoušku v Elody říkají nevěsty?

Nejlepší hodnocení v celé ČR a na Slovensku

recenze google 5 hvezdiček

Hodnocení zkoušek šatů. Přečíst

recenze facebook 5 hvezdiček

Hodnocení nákupu v Elody. Přečíst

Přijďte vybrat ty pravé do Elody v Praze!

Další videa

Štítky