Jak vybrat (nejen) svatební oblek?

Ukázka videa pro neregistrované ↓↓↓

Přehrát video
Zapnout zvuk

Registrujte se zdarma a pusťte si celé video

A hned získáte neomezený přístup k veškerému obsahu a soutěžím.

Nebo se přihlaste kliknutím zde.

Jak vybrat (nejen) svatební oblek? Podle čeho se řídit?


Milé nevěsty,

u nás na zkoušce se vám snažíme co nejlépe poradit s výběrem šatů, stejně tak to dělají i ve firmě TheOwners u pánských obleků.

Nejen u svatebních obleků, ale u obleků celkově chybí edukace ohledně formálnější stránky pánského oblékání. Všude se vedou diskuse o teniskách a podobně, ale pokud chcete hledat informace o pánské formální módě, tak těch moc není. Nejlepší edukace by byla naučit chlapy se dívat, vnímat tu estetiku jako takovou. Pak by k nám chlapi chodili s danou inspirací a my jim mohli vytvořit oblek přesně tak, jak by ho chtěli. Nejdříve je však důležité poznat život toho člověka, až pak jsme schopný mu oblek do života ušít tak, jak on potřebuje. Samozřejmě nastavujeme nějaké limity, aby vše ladilo a sedělo.

Vždy položíme ženichovi několik otázek (jaké jsou barvy svatby, jaké budou květiny, jaký bude styl svatby) a z nich se dobereme ke stylu celé svatby a snažíme se ženicha vybavit takovým oblekem, který by ladil ke stylu celé svatby. 

Svatební oblek je jako sedačka. Nejlepší je koupit si neutrální sedačku a střídat barevné polštáře, stejně tak u obleku je dobré zainvestovat do neutrálního obleku a vyhrát si se zajímavou vestičkou nebo kravatou.“

Jaká jsou pravidla motýlku, kravaty a třeba ponožek?

Pusťte si video a dozvíte se to!

Káťa a TheOwners


Košile ke svatebnímu obleku na míru zdarma

Více informací o TheOwners najdete zde

Pro stažení poukazu se registrujte

Je to zdarma a získáte přístup úplně ke všemu!

Chci to odemknout!

Další videa

Štítky