Věřte nevěřte aneb co jsme zažily na svatbách

Ukázka videa pro neregistrované ↓↓↓

Přehrát video
Zapnout zvuk

Registrujte se zdarma a pusťte si celé video

A hned získáte neomezený přístup k veškerému obsahu a soutěžím.

Nebo se přihlaste kliknutím zde.

Ahoj nevěsty,

vítáme vás u nového videa a pokud sledujete náš instagramový profil, tak jste si určitě všimly, že v týdnu proběhla taková hra. My jsme ji nazvaly Pravda nepravda aneb věřte nevěřte. V tomto videu se dozvíte její výsledky. Pro ty z vás, které jste hru nestihly nebo nezaregistrovaly hru v krátkosti představíme. Jednalo se o 10 příběhů ze svateb a vy jste měly hlasovat, jestli se nám to stalo nebo ne. Můžete si s námi zahrát a v duchu si říct, jestli si myslíte, že je příběh pravdivý nebo není.

Děkujeme všem zúčastněným a děkujeme i vám, které jste nám poslaly vaše trapasy. Pojďme se společně podívat na to, co je pravda.

1. Novomanželé se po obřadu spojili řetězy a zůstali tak až do večera jako symbol spojení.

Diváci tipovali 66 % pravda a 34 % nepravda. A tipovali správně. Kamarádi Katky se takhle svázali a do večera pak dělali úplně všechno spolu.

2. Oddávajícímu začal při obřadu vyzvánět telefon písní „Maminka je právě na drátě, má něco na srdci, a proto volá tě.“

Děkujeme Máje za kulturní pěveckou vložku v této hře. Diváci tipovali 75 % pravda a 25 % nepravda. Tento příběh pravda není. Doufáme, že si každý oddávající vypíná při obřadu zvuk na svém mobilním telefonu, a nebo nemá vyzvánění o mamince. Pravidlo vypnutí zvuku u mobilního telefonu platí pro všechny svatební hosty, protože takový trapas nechce zažít asi nikdo z nás.

3. Stany ozdobené krepákem při dešti obarvily svatebčanům oblečení.

Víme, co dokáže krepák, když se spojí s vodou. A naši sledující tipovali 68 % pravda a 32 % nepravda. A měli pravdu. Obě jsme byly na svatbě naší kamarádky, která měla svatební výzdobu většinou právě z krepového papíru, ale bohužel ten den pršelo. A všichni svatebčané, kteří stáli na kraji pod stanem měli obarvená záda světle růžovou a modrou barvou. Bohužel to neschytali jen svatebčané, ale také nevěsta. Doufáme, že se krepák dá vyprat, protože takhle umazané šaty bychom opravdu čistit nechtěly. Takže rozhodně nedoporučujeme krepák jako výzdobu na svatbu obzvláště pak na svatbu venkovní.

4. Přes 20 lidí skončilo v nemocnici kvůli tomu, že chytili na svatbě salmonelu.

Tak tohle je noční můra všech nevěst, že by se něco takového stalo na jejich svatbě. Diváci tipovali 65 % pravda a 35 % nepravda. Tento příběh je pravdivý. Jedna tetička udělala malé věnečky se žloutkovým krémem a pokud víte, tento krém se dělá ze syrových žloutků. Takže se na svatbě lidé, kteří věnečky ochutnali nakazili salmonelou. Tady se ukázalo, kdo má rád sladké a kdo drží dietu. Půlka svatebčanů se nakazila a kvůli tomu se na tuto svatbu nevzpomíná rádo. A co teprve chudák tetička, která věnečky dělala.

5. Kamarádka přišla omylem na jinou svatbu a zjistila to až po hodině.

V tomto případě máme změnu, kdy většina z vás hlasovala pro nepravdu, přesně to bylo 47 % pravda a 53 % nepravda. Tento příběh se ale skutečně stal, a to dokonce naší kolegyni, která šla na svatbu a zabloudila, takže se dostala na svatbu, která se konala asi o dvě ulice vedle. A jelikož znala jen nevěstu se ženichem, tak nevěděla, jak vypadala rodina a ostatní přátelé, takže přišla, odevzdala dar, dala si přípitek a čekala na obřad a právě až při obřadu zjistila, že je na úplně jiné svatbě a musela rychle běžet na tu druhou svatbu. Třeba nám to někdy poví do videa sama, protože to musela být opravdu vtipná situace.

6. Oddávající při obřadu zapomněl na snubní prstýnky a polibek.

Těžko uvěřitelná situace, protože co jiného by oddávající měl dělat. Vy jste tipovali 54 % pravda a 46 % nepravda. A tento příběh je bohužel pravda. Mája byla na svatbě, kdy si novomanželé řekli „ano“, potom šli podepsat papír a pak byl konec. A všichni tam stáli a byli v šoku, že si novomanželé nevyměnili prstýnky a nedali první novomanželský polibek. Sami novomanželé byli asi v euforii, takže jim to nedošlo. Tyto dvě akce tedy vůbec neproběhly a prstýnky si asi až potom někdy sami. Ale opravdu nechápeme oddávajícího, že na to zapomněl.

7. Když jsem byla za družičku, tak jsem omylem strhla nevěstě závoj, protože jsem zakopla.

Hlasování diváků bylo opět těsné 55 % pravda a 45 % nepravda. Myslíme si, že se tohle stalo na více svatbách, ale my jsme to nezažily.

8. Při venkovním obřadu svědka posral pták.

Většina hlasujících si myslela, že je příběh pravda, přesněji to bylo 88 % pravda a 12% nepravda. A pravda je taková, že tento příběh je smyšlený. Ale upřímně si myslíme, že se to určitě někomu mohlo stát. Pokud se to stalo někomu z vás, tak nám dejte určitě vědět na Instagram nebo pod toto video do komentáře.

9. Dědeček usnul při obřadu a všichni si toho všimli, když začal chrápat.

Vy jste tipovaly 89 % pravda a 11 % nepravda. Ani jedna jsme chrápajícího dědečka na svatbě nezažila. Určitě jsme někoho spícího při svatebním obřadu zažily, ale nikoho, kdo by chrápal. Mája byla na obřadu, který trval hodinu a půl a nebyl úplně zábavný, ale ani přes to, tam nikdo nechrápal. Mája doufá, že se to na její svatbě rozhodně nestane.

10. Zmatená babička přišla za svědkyní, která měla dlouhé šaty a gratulovala jí ke svatbě.

Rozhodně si takovou situaci umíme představit, protože občas ty garderoby, které si svatebčané obléknou jsou trochu matoucí. Vy jste tipovaly 61 % pravda a 39 % nepravda. Tento příběh je také vymyšlený. Ale rozhodně platí, že žena by na svatbě neměla mít na sobě oblečení, pokud tedy není nevěsta, protože pak se stávají tyto trapasy, které nikdo nechceme zažít.

Doufáme, že jste se pobavily stejně jako my a třeba jste i tipovaly něco správně. Většinou převažovala odpověď pravda, protože příběhy byly uvěřitelné. Z vašich zpráv jsme vybraly dva trapasy, které nám přišly vtipné.

Strýček 3x narazil do stejných prosklených dveří. Ani jednou je neviděl a vůbec si je nepamatoval.

Strýčka nám je líto, ale na druhou stranu je to velká poklona pro objekt, kde se svatba konala, za to, že měli tak čisté sklo. Kdyžtak nám prosím dejte tip na úklidovou službu tady dole do komentáře. Předem děkujeme.

Když jsme hráli písničku při obřadu, kamarádka zakopla o kabel od kláves a v půlce to vše přestalo hrát.

To opravdu nechcete, ale na druhou stranu se na svatbách bere vše víc s humorem a pak na to rádi všichni vzpomínají. Když je všechno hladké a vše se dokonale povede, tak je to někdy až moc trapné. A právě například přeřeky ve slibech či u oddávajícího, dělají svatbu zajímavou a nezapomenutelnou.

My se s vámi loučíme a doufáme, že se vám velké trapasy vyhnou. Budeme se těšit u dalšího videa, popřípadě nějaké další hry. Určitě nás sledujte na Instagramu, abyste byly v obraze, kdy máme další nové video atd.

Moc děkujeme za zhlédnutí a budeme se těšit příště.

Další videa

Štítky